Kosmetika, vizážistika a barvové poradenství

Kosmetické studio Mgr. Dagmar Stárková

Nádražní č.414
25601 Benešov
604259881
dagmar.starkova@seznam.cz

Oznamuji všem stávajícím, váhajícím a budoucím klientkám (ev. klientům), že jsem zahájila provoz v nových prostorách.  

Pracuji ve stejné budově, jen ve 2. poschodí, pro stavební a jiné experty, je to 3. nadzemní podlaží:-). Od rána do večera se můžete objednávat a ve stejném čase jsou pro Vás k dispozici termíny. Kosmetický relax a obnovu si prosím plánujte včas, s cca. 14 denním předstihem. Ráda Vás zase (nebo poprvé?) uvidím :-).

Následující text můžete samozřejmě přeskočit:-), pod těmito zásadními informacemi najdete další k naší věci a hlavně novinky, ať již běžící, či v přípravné fázi.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Firma Mgr. Dagmar Stárková, (dále také firma), jako správce osobních údajů, Vás jako uživatele webových stránek www.kosmetika-ds.webnode.cz informuje o níže popsaném shromažďování osobních údajů a zásadách ochrany soukromí.

Dále v textu se dozvíte zejména:

1.         Jaké Vaše osobní údaje budeme zpracovávat;

2.         Za jakými účely a jakým způsobem budeme Vaše osobní údaje zpracovávat;

3.         Komu mohou být Vaše osobní údaje předány;

4.         Po jakou dobu budeme Vaše osobní údaje zpracovávat a

5.         Jaká máte ve vztahu k ochraně Vašich osobních údajů práva.

 

V případě, že budete potřebovat kteroukoliv část textu vysvětlit, poradit anebo projednat další zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit na e-mailové adrese dagmar.starkova@seznam.cz

Zpracování osobních údajů dětí

Naše webové stránky nejsou určeny pro děti mladší 16 let. Osobní údaje dětí mladších 16 let nezpracováváme.

Rozsah zpracování osobních údajů

Když nás kontaktujete prostřednictvím webových stránek, můžete být požádáni o vyplnění určitých údajů o sobě nebo Vaší společnosti. Těmito údaji mohou být zejména:

a)         Vaše jméno a příjmení,

b)         telefonní číslo nebo

f)          e-mailová adresa

Na našich webových stránkách Vás nesledujeme, takže se k nám dostanou jenom ty Vaše osobní údaje, které nám výslovně sdělíte.

Účel zpracování

Údaje, které nám poskytujete, používáme k tomu, abychom Vás kontaktovali zpět a poskytli Vám informace, o které jste nás požádali. Veškeré osobní údaje jsou zpracovány zákonným a transparentním způsobem a jsou vyžadovány pouze přiměřené, relevantní a nezbytné údaje ve vztahu k účelu zpracování.

Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu můžeme vedle toho využít k tomu, abychom Vám zasílali obchodní sdělení, tj. abychom Vás informovali o událostech nebo službách, které poskytujeme a které by Vás, podle našeho názoru, mohly zajímat. Poskytnutí osobních údajů pro účely odpovědi na Vámi vznesené dotazy nebo Vámi požadované informace jsou naším smluvním požadavkem, a jejich neposkytnutí může být důsledkem neposkytnutí odpovědi na Vámi vznesené dotazy.

Vedle toho zpracování Vašich osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení můžete kdykoliv odmítnout a nebude to mít vliv na naše jiné vzájemné vztahy. Stačí nám zaslat e-mail s příslušnou žádostí na dagmar.starkova@seznam.cz  nebo jinou adresu, ze které jste od nás obdržel obchodní sdělení.

Kdo má k Vašim osobním údajům přístup

Vaše osobní údaje budeme jako správce zpracovávat my. Vaše osobní údaje můžeme za výše uvedenými účely předat našim subdodavatelům, aby pro nás provedli jejich zpracování. Osobní údaje mohou být předány:

  1. externí účetní
  2. externí advokátní kanceláři 

 

Doba zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu, po kterou Vám budeme poskytovat naše služby či plnit vzájemnou smlouvu, nebo po dobu nezbytnou k plnění archivačních povinností podle platných právních předpisů, jako jsou například zákon o účetnictví, zákon o archivnictví a evidenci.

Vaše práva plynoucí ze zpracování osobních údajů

Ve vztahu k námi prováděnému zpracování Vašich osobních údajů máte následující práva:

a)         právo na přístup k osobním údajům;

b)         právo na opravu;

c)         právo na výmaz ("právo být zapomenut");

d)         právo na omezení zpracování údajů;

e)         právo vznést námitku proti zpracování;

f)          právo podat stížnost na zpracování osobních údajů.

Vaše práva jsou níže vysvětlena, abyste si dokázal/a udělat jasnější představu o jejich obsahu.

Všechna Vaše práva můžete uplatnit tak, že nás kontaktujete na e-mailové adrese dagmar.starkova@seznam.cz

Stížnost můžete podat u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Právo na přístup znamená, že si kdykoliv můžete požádat o naše potvrzení, zda osobní údaje, které se Vás týkají, jsou či nejsou zpracovávány, a pokud jsou, pak za jakými účely, v jakém rozsahu, komu jsou zpřístupněny, jak dlouho je budeme zpracovávat, zda máte právo na opravu, výmaz, omezení zpracování či vznést námitku, odkud jsme osobní údaje získali a zda dochází k na základě zpracování Vašich osobních údajů k automatickému rozhodování, včetně případného profilování. Také máte právo získat kopii Vašich osobních údajů, přičemž první poskytnutí je bezplatné, za další poskytnutí pak může zprostředkovatel požadovat přiměřenou úhradu administrativních nákladů.

Právo na opravu znamená, že nás kdykoliv můžete požádat o opravu či doplnění Vašich osobních údajů, pokud by byly nepřesné či neúplné.

Právo na výmaz znamená, že musíme vymazat Vaše osobní údaje pokud již nejsou potřebné pro účely, pro které byly shromážděny nebo jinak zpracovány, zpracování je protiprávní, vznesete námitky proti zpracování a neexistují žádné převažující oprávněné důvody pro zpracování, nebo nám to ukládá zákonná povinnost.

Právo na omezení zpracování znamená, že dokud nevyřešíme jakékoliv sporné otázky ohledně zpracování Vašich osobních údajů, musíme omezit zpracování Vašich osobních údajů tak, že tyto můžeme mít pouze uloženy a případně je můžeme použít z důvodu určení, výkonu nebo obhajoby právních nároků.

Právo vznést námitku znamená, že můžete vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, které zpracováváme pro účely přímého marketingu nebo z důvodu oprávněného zájmu. Pokud vznesete námitku proti zpracování pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely zpracovávány.

 

Tyto Zásady ochrany osobních údajů jsou účinné od 25.5.2018

 

 

 


Vyzkoušejte!!!

     Novinka! Od 19. listopadu 2018 provádím

...LASH LIFTING a LASH Filler - péče o přírodní řasy a ošetření řas i obočí přípravky italské firmy In Lei. Tento vyživující komplex zvýší objem vlastních řas až o 100%, posílí řasy a zrychlí jejich růst, okamžitě omladí výraz oka a vydrží cca 6-8 týdnů (v závislosti na rychlosti růstu a výměny řas a také četnosti odličování). Dodá řasám elasticitu, hedvábný a zdravý vzhled.

Přípravky In Lei prošly dlouhodobými laboratorními testy (na lidech!) a splňují všechny požadavky ohledně rizik podráždění oka.

Co přesně LASH FILLER nabízí?

  • maximální přirozenost (nic umělého)
  • výživa řas už v koříncích-nové řasy rostou posílené (díky panthenolu, keratinu a peptidům, které působí přímo v místě potřeby)
  • řešení pro poškozené řasy, či příliš rovné řasy
  • úpravu směru růstu přírodních řas-řasy natočí, prodlouží a viditelně zvýrazní
  • dlouhodobý efekt s minimální starostí
  • design a vytvarování očí

Při užívání antibiotik aplikaci nedoporučuji. Také hormonální výkyvy nebo lupenka, slzení mohou lehce ovlivnit výsledek.

Neaplikuji po operacích očí nebo očního okolí (alespoň s 3 měsíčním odstupem).

Zpočátku je vhodná aplikace 1x za 4-5 týdnů, 3x po sobě. Po této době už řasy rostou zdravé a silnější, takže další aplikace je dle individuální potřeby. 

Zaváděcí cena: 990,-Kč (časově cca 75 minut).
Pro povadlou, unavenou či zralou pleť mohu do ošetření zařadit ultrazvukovou mezoterapii:

      Je to přístrojové zapracování účinných sér a koncentrátů. Viditelné! vyhlazení vrásek (vhodné zejména před významnou a pro Vás důležitou  akcí), zpevnění a projasnění pleti. Sama si občas tuto proceduru dopřeji. Přece jen už mám pleť trochu unavenou, povadlou a-nic si nenalhávám-i zralou. Výsledky opravdu vidím nejen já. Perfektní před akcí! Myslím tím třeba ples, večírek, abiturientský sraz (důležité, aby spolužačky záviděly a spolužáci žasli:-))...

     Doporučuji celou kůru, kdy absolvujete sezení 5x po týdnu, pak už jen udržovací sezení 1x měsíčně. Při pravidelném opakování je efekt výrazně trvalejší (ale proměnlivý podle dispozic). 

 

semipermanentní  pigment na obočí Beautiful Brows.

 Je to skvělý přípravek, kterým si jednoduše, rychle a na celý den vyřešíte úpravu obočí.

Obočí totiž dodává každému obličeji výraz. Často si ani neuvědomíme, jak může úprava obočí změnit vzhled a naše působení na ostatní. Je výborný i pro onkologické pacienty se ztrátou obočí.

Minerální pigment je dodáván v působivé krabičce se zrcátkem (zvětšovací), rozjasňovačem, 3 šablonami pro usnadnění nanášení barvy, oboustranným štětečkem z přírodních štětin, štětečkem na rozjasňovač a jedinečnou pinzetou (ta je fakt výborná). Tento exkluzivní set je za 1 290,- Kč. Dostupných je  5 odstínů, které pokryjí veškeré barvové typy.

Expirace produktu je 5 let. 

Přijďte omrknout a zdarma vyzkoušet tuto jedinečnou formu líčení.

 

 Svatební a slavnostní líčení

V rámci svatebního líčení nabízím relaxační a zkrášlující kosmetické ošetření zahrnující klasické ošetření (vyjma hlubokého čištění pleti) a líčení  i u Vás doma. Doprava dle skutečných nákladů.

 

Dárkový poukaz

na balíčky kosmetických ošetření jako vhodný dárek, kterým potěšíte. Cenu přizpůsobíme Vašim požadavkům (od 600,-Kč).

Pořídíte tak neotřelý a příjemný dárek Vašim přátelům nebo blízkým.


Jiné akce nenabízím. To, že dorazíte, mě samo o sobě vyburcuje k akčnosti a snaze dokázat Vám, že jsem nejlepší v rámci konkurence:-).